PEČNIK Nejc
PAVIĆEVIĆ Savo
ANTIĆ Nikola
RISTIĆ Mihailo
2'Gol 64'Zamenjen KATAI Aleksandar
JOVANOVIĆ Vukašin
GRUJIĆ Marko
54'Zamenjen GAVRIĆ Nenad
54'Zamena 81'Gol DESPOTOVIĆ Đorđe
64'Zamena BOSANČIĆ Miloš
Izveštaj sa utakmice

Prvu akciju koju su domaći organizovali donela im je vodjstvo, a strelac je bio Katai već u prvom minutu.

OFK Beograd je i pored primljenog gola ušao u meč u svom stilu. Kroz pas igru prebačena je lopta na polovinu Zvezde i već u 11. minutu Ješić pokušava, ali je izblokiran, a u nastavku akcije je pokušao Gajić, ali pored gola je završio njegov šut.

Zvezda je u 15. minutu zapretila preko Gavrića, ali lopta otišla pored gola.

U 17. minutu Ješić je opet u naletu, stvorio je sebi poziciju za šut. Lopta je išla pod samu prečku, ali Rajković je krajnjim naporom morao da interveniše.

U 27. minutu i Paločević je oprobao udarac, ali je lopta otišla pored stative i ovaj put.

U 31. minutu Ivica Jovanović je sjajno izneo loptu, u akciju uključio Paločevića, a odlični vezista Romantičara pasom u prostor pronalazi Ješića koji izbija sam pred Rajkovića, ali se golman domaćih bolje snašao.

Delovala je odbrana OFK Beograda u tim trenutcima sigurno, kapiten Vasiljević je bio siguran, a za Čupića nije bilo opasnosti iako je domaćin atakovao sa svih pozicija.

U 40. minutu Ješić je opet u silovitom prodoru na 20 metara od gola, ali je zaustavljen.

Samo minut kasnije Gavrić je opet opasan po gol OFK Beograda, ali ovaj put šutira pored gola.

Drugo poluvreme je krenulo otvoreno na obe strane.

Gavrić se opet našao pred Čupićem, ali golman OFK Beograda je izvrstan,  na drugoj strani Andrić pokušava da donese rezultatski egal, kao i Antonov koji je sve češće u silovitim prodorima.

Domaćin je pokušao da napadne kroz sredinu, ali na ovom delu terena je borbeni Alempijević pokupio sve lopte.

U 62. minutu akcija dva beka OFK Beograda, Antonov je probio do kaznenog prostora domaćih, ostavio povratnu loptu, a Aksentijević je uputio udarac, ali rezultat je ostao nepromenjen.

Domaćin još jače kreće u napad, ali Vasiljević dobro diriguje odbranom.

U 68. minutu Ješić opet stupa na scenu, sjajna "dropka" je završila u rukama Rajkovića.

OFK Beograd sve vreme napadao, lopta je kružila oko gola zvezde, Antonov, Duornjić, Ješić, Andrić su sve opasniji, a to je i bio uvod u gol plavo belih.

Janković se izborio na sredini terena za jednu loptu, odlično uposlio brzonogog Duronjića koji beżi odbrani Zvezde i lagano matira Rajkovića u 73. minutu.

Samo dva minuta kasnije Čupić brani udarac Despotovića.

Čupić je siguran i unarednim trenutcima kada odlično prati akcije i dubinske lopte domaćih, koji pojačavaju ritam.

Medjutim, kapitulirao je "broj 1" OFK Beograda u 80. minutu, prošla je lopta iza ledja odbrane plavih, Despotović je izašao sam pred Čupićem i zatresao mrežu za 2:1.

U 83. minutu Janković sjajno upošljava Belakovića, ali mladi napadač šutira preko gola i to je bila ujedno i poslednja prilika na utakmici, te je rezultat ostao nepromenjen.