SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2020/21 - SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2020/21 - 30. kolo

OFK BEOGRAD

6:0

(4:0)

BSK BATAJNICA 1925

24.04.2021 16:30
Grad: Beograd
Stadion: Omladinski stadion
Gledaoci: 0 (19100)
Glavni sudija: Jovana Polić
Pomoćni sudija: Ivana Jovanović
Pomoćni sudija: Aleksandra Stojanac
Četvrti sudija: Jelena Međedović
Posmatrač: Vitomir Simović
Delegat: Vitomir Simović
Sastavi timova i formacije
Trener: Predrag Predojević
Formacija:
Nemanja Stanojević
Jovan Točilovac
Marko Karalejić
Mateja Kovač
Zoran Čeprnja
Igor Nikolić
Mihailo Avramović
Bojan Kalambura
Petar Delić 46'Zamenjen
Miodrag Aćimović
Zoran Babić 37'Žuti
Aleksandar Milić 46'Zamena
Izveštaj sa utakmice

Ubedljiva pobeda protiv batajničkog BSK-a došla je kao melem na ranu nakon bodovnog posta u prethodna dva kola. Romantičari su slavili sa čak 6-0 i podsetili nas sve da ovaj tim može da pruža sjajne i ubedljive partije.

Utakmica je odigrana po prelepom prolećnom vremenu, a u ekipu su se nakon oporavka vratili Maksić, Bajić i Nedeljković. Sudijsku četvorku na ovom meču činile su pripadnice ženskog pola.

Već u prvom minutu dolazimo do vođstva, a strelac je bio Kilibarda.

Gosti nakon toga imaju par šansi i to je bilo sve od njih na ovom meči što smo videli, a da se ticalo ofanzivnih akcija.

Viđamo nekoliko odličnih akcija i prilika koje propuštamo, a onda na scenu dolazi naš vezista Ratković. U 34. minutu šalje projektil sa tridesetak metara i postiže pogodak za TV špice. Samo dva minuta kasnije postiže još jedan gol nakon što u šesnaestercu gosta koristi dobro ubačenu loptu.

Minut pre kraja poluvremena Kilibarda postiže još jedan pogodak za plavo - bele.

U nastavku viđamo istu situaciju kao i u prvom periodu igre. Gosti se grčevito brane, a mi, u laganom tempu, stvaramo šanse i postižemo golove.

Nova dva gola u mreži crvenih iz Batajnice dela su Jovanovića i N. Jevtića i tako dolazimo do konačnih 6-0!

Naredno kolo igra se u sredu kada gostujemo u Malom mokrom lugu, a sledećeg vikenda dočekujemo ekipu BASK-a.

Da se podsetimo naših pobeda sa najvišim rezultatima koje smo ostvarili tokom svoje duge istorije -

1920: BSK – Soko 9-1; šampionat BLP
1923: BSK – Soko 9-0; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 8:3; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 7:1; šampionat BLP
1925: BSK - Soko 9:5; šampionat BLP
1925: Šumadija - BSK 0-7; šampionat BLP
1926: BSK – Jadran 8-0; šampionat BLP
1927: BSK – SAŠK 7-4; šampionat
1928: BSK – Hajduk 7-0; šampionat
1928: BSK – Jedinstvo 16-0; šampionat BLP
1929: BUSK – BSK 0-7; šampionat BLP
1929: Jugoslavija – BSK 1-7; šampionat BLP
1929: BSK – Obilić 8-1; šampionat BLP
1929: BSK – Pobeda (S) 17-2; kvalifikacije za šampionat
1930: Grafičar – BSK 1-8; šampionat BLP
1930: BSK – Sparta 9-1; šampionat BLP
1931: BSK – Jug (S) 7-0; kvalifikacije za šampionat
1931: Jug (S) – BSK 2-12; kvalifikacije za šampionat
1932: SSK (S) - BSK 2:9; kvalifikacije za šampionat
1932/33: BSK – Slavija (S)  8-1; šampionat
1932/33: BSK – Slavija (O) 9-0; šampionat
1934: ŽSK (Z) – BSK 3-9; kvalifikacije za šampionat
1934: BSK – Vojvodina 7-0; kvalifikacije za šampionat
1934/35: BSK – HAŠK 8-2; šampionat
1936: BSK – Sloga 7-1; šampionat BLP
1936: BSK – Sparta 8-0; šampionat BLP
1936: BSK – Sloga 7-2; šampionat BLP
1936/37: BSK – Ljubljana 8-0; šampionat
1936/37: Slavija (S) – BSK 3-8; šampionat
1938: BSK - Slavija (S) 11-0; Zimski kup
1938/39: BSK – Slavija (V) 9-0; šampionat
1939: BSK – Bata (B) 11-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: BSK – ŽAK (S) 12-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: Slavija (O) - BSK 1-6; Zimski kup
1940: BSK – BASK 10-1; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1940: Jugoslavija (J) – BSK 1-8; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939/40: BSK – Hajduk 9-0; šampionat
1941: BSK – BASK 7-0; Srpski kup
1941: BSK – BASK 9-2; Srpski kup
1941: PAK - BSK 1-10; - kvalifikacije za šampionat
1941: BSK - Borac 7-0; Zimski kup
1941: BSK - Električna centrala 9-0; Zimski kup
1941: BSK - Palilulac 24-0; Zimski kup
1941: BSK - Obilić 9-0; Zimski kup
1942: BSK – Mitić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – ČSK 7-1; šampionat BLP
1942: BSK – Balkan 16-1; šampionat BLP
1942: BSK – Sloga 8-1; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 8-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 8-0; šampionat BLP
1943: BSK – Mitić 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Jedinstvo 7-0; šampionat BLP
1943: BSK – ČSK 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Obilić 10-0; šampionat BLP
1944: BSK - Trgovački pomoćnik 10-0; 8-0; kup Beograda
1945: Metalac - Železničar 10-2; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Vračar 9-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Borac 6-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Radnički 6-1; prvenstvo Beograda
1946: Jedinstvo (SD) - Metalac 0-7; prvenstvo Srbije
1946/47: Metalac - Lovćen 6-3; kvalifikacije za šampionat
1948/49: Metalac – Budućnost 7-0; šampionat
1948/49: Metalac – Lokomotiva (Z) 8-2; šampionat
1950: BSK – Sloga (K) 10-1; kup
1951: Srem (SM) - BSK II 0-6; kup
1951: Jasenica (SP) - BSK II  1-6; kup
1952: BSK – Vardar 6-1; šampionat
1953: BSK II - Jedinstvo (Zemun) 6-3; kup
1953: BSK II - Železničar (B) 7-0; kup
1953: Srem – BSL 0-9; kup
1953/54: BSK – Rabotnički 8-1; šampionat
1954: BSK (B) – BSK 2-10; kup
1954: Mladost (BP) – BSK 1-8; kup
1958/59: OFK Beograd – Radnički (K) 6-1; šampionat - Druga liga
1961/62: OFK Beograd – Sarajevo 6-1; šampionat
1962/63: OFK Beograd – Rijeka 6-1; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Hajduk 6-3; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Novi Sad 6-2; šampionat
1966: OFK Beograd – Dinamo 6-2; kup
1968: OFK Beograd – Rapid (B) 6-1; Kup sajamskih gradova
1967/68: OFK Beograd – Trepča 7-1; baraž za opstanak u Prvoj ligi
1970/71: OFK Beograd – Bor 7-2; šampionat
1970/71: OFK Beograd – Radnički (K) 7-1; šampionat
1971/72: Radnički (K) – OFK Beograd 0-6; šampionat
1973/74: OFK Beograd – Zagreb 6-1; šampionat
1975/76: Sarajevo – OFK Beograd 6-0; šampionat
1986/87: OFK Beograd – Radnički (K) 6-0; šampionat - Druga liga
1986/87: OFK Beograd – Napredak 6-0; šampionat - Druga liga
1987/88: OFK Beograd – Novi Pazar 6-1; šampionat - Druga liga
1988/89: Mladost Goša – OFK Beograd 3-6; kup
1990/91: OFK Beograd – Cibalija 7-0; šampionat – Druga liga
2003: OFK Beograd – Trans Narva 6-1; Intertoto kup *poništen meč
2001/02: OFK Beograd – Mladost (A) 8-2; šampionat
2002/03: OFK Beograd – Javor 6-0; šampionat
2006/07: OFK Beograd – Voždovac 6-2; šampionat
2015/16: OFK Beograd - FK Jagodina 6-2; šampionat
2017/18 OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 7-0; šampionat - Treća liga
2018/19 OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 10-0, šampionat - Treća liga
2018/19 OFK Beograd - Prva Iskra 9-0

Highlights
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 1. kolo
OFK BEOGRAD - FK LEŠTANE
14.08.2021 17:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 2. kolo
FK JEDINSTVO - OFK BEOGRAD
22.08.2021 17:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 3. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (NB)
28.08.2021 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 4. kolo
FK PRVA ISKRA - OFK BEOGRAD
04.09.2021 11:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 5. kolo
OFK BEOGRAD - FK TELEOPTIK
11.09.2021 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 6. kolo
TEK SLOGA - OFK BEOGRAD
17.09.2021 16:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 7. kolo
OFK BEOGRAD - FK BASK
25.09.2021 15:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 8. kolo
OFK BEOGRAD - FK BORAC
02.10.2021 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 9. kolo
FK ZEMUN - OFK BEOGRAD
09.10.2021 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 10. kolo
OFK BEOGRAD - BSK BORČA
16.10.2021 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 11. kolo
FK BRODARAC - OFK BEOGRAD
23.10.2021 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 12. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (O)
30.10.2021 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 13. kolo
FK ZVEZDARA - OFK BEOGRAD
07.11.2021 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 14. kolo
OFK BEOGRAD - FK UŠĆE (NB)
13.11.2021 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2021/22 - 15. kolo
FK STUDENTSKI GRAD - OFK BEOGRAD
21.11.2021 00:00 h
1 OFK BEOGRAD 16
2 FK BRODARAC 16
3 BSK BORČA 15
4 FK BASK 13
5 FK RADNIČKI (NB) 12
6 FK STUDENTSKI GRAD 10
7 FK ZEMUN 9
8 TEK SLOGA 9
9 FK PRVA ISKRA 7
10 FK BORAC 7
11 FK ZVEZDARA 7
12 FK TELEOPTIK 6
13 FK RADNIČKI (O) 5
14 FK UŠĆE (NB) 4
15 FK JEDINSTVO 4
16 FK LEŠTANE 3
Pogledajte detaljnu tabelu lige ►
Radio Laguna
<<
>>